Spade 
Yateley & Hawley BC
 Club
Release 2.19n
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2019
Results
Main M83
Improvers Group IMP010
Main Surrey Sims
Surrey SIm Pairs - Dorin Salver
Main GRAB12
Main LGDG60
Calendar
Wed 11th Dec 2019
Main
Fri 13th Dec 2019
Main - Beryl Doughty Cup 09
Wed 18th Dec 2019
Christmas Party, 7pm start
Fri 20th Dec 2019
No Bridge - Hall Closed
Wed 25th Dec 2019
No Bridge - Christmas Day
Fri 27th Dec 2019
No Bridge - Christmas Break
Rankng
 
Life Master
Alan Brown Colin Bailey David Pinder Jill Cook June Booty
Margaret Bradshaw Nick Browne
 
Premier National Master
John England
 
National Master
Ian Lewis Jo Brock Julie Kennedy
 
6* + Premier Regional Master
Viv Morris
 
4* Premier Regional Master
Jane Rutherford
 
3* Premier Regional Master
John Walker
 
2* Premier Regional Master
David Steele
 
1* Premier Regional Master
Pamela Brown
 
6* + Regional Master
Joyce Brown
 
5* Regional Master
Barbara Regan John Constable
 
4* Regional Master
Diana Matthews
 
3* Regional Master
Derek Payne
 
2* Regional Master
Barbara Hobson Trevor Hobson
 
2* Premier Tournament Master
Peter Peterson Val Cooper
 
Premier Tournament Master
Hari Patel
 
4* Premier Master
Martin Osborn Sheila Brent
 
3* Premier Master
Andy Lewis
 
2* Premier Master
David Stallan
 
1* Premier Master
Keith McAllen
 
3* Tournament Master
Bobbi Turnbull Lesley Hearon
 
5* Master
Margaret Watson Norma Wilcox Rosemary Gunter Tony Bevis
 
4* Master
Alan Coales Derek Gunter
 
3* Master
Freda Morris Gillian Watts
 
2* Master
John Gatrell Nik Halliday
 
1* Master
Bob Whitmarsh David Gowing Irene Vest Michael Bader Peter Scott
Val Foster
 
Advanced Master
Gordon Wrenn Penny Moody Pitti Gent
 
Master
Arun Nagarkatti Graham King Marjie Sushams Patrick Sheahan Vivek Radhakrishnan
 
County Master
Brian Pickles David Bradbury David Kirkpatrick David Riley James Roberts
John Kilner Linda McBride Louise Stuart Marilyn Walker Marion Simpson
Martyn Baker Pat Guthrie Pennie Mackenzie
 
District Master
Bobbi Chilton Garrett Cooke Jean Ebbon Nigel March Patricia Crampin
Rob Shreeve Ruth March Trish Marson Vivien Prewer
 
Area Master
Albert Laney Cindy Ferguson Dave Yabsley David Waterfield Jean Waterfield
Judy Douch Winnie Knight
 
Club Master
Marianne Murray Roger Curzon-Tompson Rosalie Borrett
 
Local Master
Allan Gibson Carole Head Carole Hickman Chris Ross Pat Edgar
Sally Cornwell