BK Brno
Release 2.19n
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2019
Výsledky
Skupinovka 19/20
Pravidelný párák
Pravidelný párák
Vítejte na stránkách bridžového klubu BK Brno
Brněnská párová liga

V neděli se dohrálo první kolo brněnské párové ligy, Ruční přijeli do Moravského Žižkova v bojovné náladě, hned na porvním rozdání zaskórovali 9impů, ale pak se začalo dařit domácím, Ruční sice měli skvělý finiš, když v předposledním rozdání uhráli +11impů, ale celkově se k hostitelům zachovali slušně a nechali nás vyhrát.

Ve čtvrtek jsme nalosovali pod dohledem státního notáře druhé kolo párové ligy. Řádný termín je 28.listopadu a nasazení je následující:

Polanský Sláma v Vančuřík Suchomelová
Mališovi v Tůma Koudelka
Polouček Zeman v Spáčil Šulc
Očadlík Simpson v Ruční

Páry, které nemohou hrát v řádném termínu se musí domluvit na náhradním termínu. Náhradní termín může být libovolný čtvrtek v hrací místnosti nebo jakýkoli jiný termín kdekoli jinde podle vzájemné dohody. Rozdání jsou ve skříni, včas mi hlaste plánovaný termín, abychom zabránili případným kolizím, kdyby chtělo předehrávat více párů.

 

Změny pro sezónu 2019/20

Předplatné

Výběr předplatného do obálek fungoval poměrně dobře. Fungoval na 100% na párových turnajích, bohužel na skupinovkách se často obálky neplnily tak, jak měly.
Následující změny mají za cíl 
1, zajistit dostatek financí na placení rostoucího nájmu při stále klesající účasti
2, umožnit platit předplatné ve splátkách
3, zlepšit účast na párácích.

Základní poplatek za večer je jednotný pro všechny Kč 50,-.
Plné roční předplatné je Kč 1000,- a může se platit ve dvou splátkách - v září a v únoru.
Slevněné roční předplatné je Kč 700,- a může se platit ve dvou splátkách - v září a v únoru, případně v sedmi měsíčních splátkách od září do března.

Plné i slevněné předplatné dává právo hrát jak všechny páráky tak i všechny skupinovky, tedy celkem 38 turnajů. 

Hráči bez předplatného budou platit za každou skupinovku (pět turnajů)  najednou Kč 250,-. Uhrazením částky získává hráč právo za sebe postavit libovolného náhradníka. Smyslem je, abychom nevymáhali startovné po hráčích, kteří se objeví třeba jen 2x za rok. Celá částka musí být zaplacena najednou před třetím turnajem. Pokud se pár nezúčastní prvního a/nebo druhého turnaje, poplatek za skupinovku se každému hráči sníží o Kč 50,- resp.o Kč 100,-. Při pozdější neúčasti se hráči patřičně sníží poplatek do příští skupinovky.

Návštěva bridžového klubu z Győru

V sobotu 12.října budeme hrát s 32 hráči z Maďarska turnaj v hotelu Žebětínský dvůr. Čas se patrně ještě upřesní (plus minus 30min), ale bude dobře, když se přihlásíte dopředu, abychom měli představu, kolik bude celkem hráčů.

Závěr sezóny 2018/19

Ve čtvrtek 20.6. jsme poněkud hektickým způsobem zakončili školní sezónu 2018/19. Důvodem byla havárie na dálnici, která nás s Cassie zdržela o 45minut. Naštěstí jsme i s tímto zdržením zvládli odehrát s pauzou 18 (s jednou výjimkou) rozdání, sníst 20 ze 24 muffinů, a nakonec i vyhlásit hráče s nejlepším dosaženým průměrem za sezónu a tradičně i hráče s nejlepší docházkou. V obou hodnoceních v této sezóně zvítězil Tony Simpson. K dosaženému výsledku gratulujeme a za pravidelnou docházku udělujeme pochvalu.

Příští týden už nás ve škole nechtějí, takže poslední čtvrteční párák sezóny 2018/19 se bude konat ve čtvrtek 27.6. v hotelu Žebětínský dvůr od 17hodin.

Prosím všechny zájemce, aby se přihlásili předem, jelikož musíme přivézt vybavení a přivezeme jen o jeden stůl více, než bude přihlášeno ve čtvrtek ve 12hodin.

Tony Simpson už má partnera, bude hrát s Alešem.

Pokud jde o místo samotné, tak hrát budeme asi v rybářském salonku hotelu Žebětínský dvůr. 

Je to asi 15km od středu Brna, do 21:45  tam jede městská hromadná s přestupem na Mendlově náměstí (18minut), později pak složitější noční spoje (30min) přes Bystrc a Mendlovo náměstí až do rána. Parkování na místě bez problémů.

Přiďte zkusit bridž v jiné než školní formě,třeba se nám to tam zalíbí.

"Úprava cen" stolného od 1. listopadu

Pro tuto sezónu nám vzrostla cena za nájem místnosti ze 300,- na 400,-  Kč a přitom nadále trvá pokles počtu hráčů. Když mi Marek předával kasu, bylo v ní na jeden rok nájmu. Myslím, že by bylo dobré tuto rezervu udržovat a v této situaci bohužel nevidím jiný způsob než zvýšení stolného. Nově počínaje listopadem, budou tedy důchodci a ostatní nevýdělečně činní platit Kč 30,- a plné stolné bude Kč 50,-. Roční poplatky budou relativně zvýhodněny - 600,- Kč slevněný a 1000,- Kč základní. Pro ty, kdo už zaplatili roční poplatek na sezónu 2018/19, se nic nemění. Pokud někdo bude chtít předplatné na běžící sezónu od 1.11.2018 tak ceny budou 480,- resp. 800Kč.

To, že uvádím nejprve ceny pro důchodce a teprve pak základní, je dáno rostoucím podílem důchodců, v posledním roce již došlo k tomu, že máme více důchodců než výdělečně činných.

A na nějaké rapidní zlepšení to nevidím...

 

 

Povinná registrace na skupinovku

Registrace

Chcete-li se zaregistrovat pro přihlašování na turnaje, klikněte v menu na volbu Klub, na další obrazovce klikněte na Set Password a na následující obrazovce zvolte Register.Pak zadejte emailovou adresu, jméno a příjmení bez háčků a čárek a Club Registration Code, který vám byl sdělen v klubu. Zvolte a zapamatujte si hleslo, které budete nadále používat, Club Registration Code už nebudete potřebovat.

Pokud máte problém s registrací, přihlašujte se smskou na 777625477, pokud chcete ušetřit, použijte formulář pod volbou Kontakty v sekci Informace.

Kalendář
21. listopad 2019
Pravidelný párák
  (Booking)
28. listopad 2019
Brněnská párová liga
  (Booking)
5. prosinec 2019
Pravidelný párák
  (Partner?)