BK Brno
Release 2.19n
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2020
Výsledky
Brněnská párová liga
Parova Liga
Parova liga
Vítejte na stránkách bridžového klubu BK Brno
Prázdninová párová liga
Sice jsme si zvykli, že se o prázdninách bridž nehraje, ale pro ty, co mají zájem, vypisujeme nultý ročník
Prázdninové párové ligy.

Hrací systém je kruhový, tedy každý pár proti každému jeden zápas na 24 rozdání. Hodnocení IMPové.
Po zveřejnění rozlosování si každá dvojice individuálně dohodne termín, způsob (naživo nebo online) a místo odehrání zápasů. Jelikož máme tři sady rozdání, bude možno hrát od začátku kterýkoli zápas prvních tří kol. Až se některé kolo kompletně dohraje, namíchá se rozdání pro následující kolo.Pokud si hráči si domluví zápas "naživo", vyzvednou si karty, bidding boxy a tablet. Pokud půjde o první utkání kola, karty zamíchají a zadají do tabletů kromě výsledků i jednotlivá rozdání. Do krabice s rozdáními se vloží papír s označením kola, pro které je určeno a stolu, který toto rozdání odehrál. Pokud se dvojice dohodne hrát online a bude to první zápas kola, bude nutné po dohrání namíchat karty buď ručně, nebo domluvit se mnou způsob namíchání karet.
Striktní termíny nebudou stanoveny, ale orientačně si myslím, že by bylo dobré, kdyby páry byly schopny dodržet průměr 2kola za tři týdny.
Přihlašujte se mailem, smskou nebo formulářem zde, nejpozději do 21:00 12.7.2020
FORM
Brněnská párová liga

Vítězi Brněnské párové ligy 19/20 jsou Vlastimil Polanský a Vít Sláma. v přímém souboji o první místo v posledním kole v sestavě Polanský - Fiala porazili pár Očadlík - Simpson. V osmikolovém turnaji všichni účastníci odehráli 192 rozdání a prokázali, že v době koronavirové lze hrát nejen olnine ale i "live" bridž.

 

Změny pro sezónu 2019/20

Předplatné

Výběr předplatného do obálek fungoval poměrně dobře. Fungoval na 100% na párových turnajích, bohužel na skupinovkách se často obálky neplnily tak, jak měly.
Následující změny mají za cíl 
1, zajistit dostatek financí na placení rostoucího nájmu při stále klesající účasti
2, umožnit platit předplatné ve splátkách
3, zlepšit účast na párácích.

Základní poplatek za večer je jednotný pro všechny Kč 50,-.
Plné roční předplatné je Kč 1000,- a může se platit ve dvou splátkách - v září a v únoru.
Slevněné roční předplatné je Kč 700,- a může se platit ve dvou splátkách - v září a v únoru, případně v sedmi měsíčních splátkách od září do března.

Plné i slevněné předplatné dává právo hrát jak všechny páráky tak i všechny skupinovky, tedy celkem 38 turnajů. 

Hráči bez předplatného budou platit za každou skupinovku (pět turnajů)  najednou Kč 250,-. Uhrazením částky získává hráč právo za sebe postavit libovolného náhradníka. Smyslem je, abychom nevymáhali startovné po hráčích, kteří se objeví třeba jen 2x za rok. Celá částka musí být zaplacena najednou před třetím turnajem. Pokud se pár nezúčastní prvního a/nebo druhého turnaje, poplatek za skupinovku se každému hráči sníží o Kč 50,- resp.o Kč 100,-. Při pozdější neúčasti se hráči patřičně sníží poplatek do příští skupinovky.

Návštěva bridžového klubu z Győru

V sobotu 12.října budeme hrát s 32 hráči z Maďarska turnaj v hotelu Žebětínský dvůr. Čas se patrně ještě upřesní (plus minus 30min), ale bude dobře, když se přihlásíte dopředu, abychom měli představu, kolik bude celkem hráčů.