SpadeHeart  DiamondClub
Bulletin

The Club is closed for all sessions, including Supervised Play, until further notice.

Release 2.19n
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2020
Ranking
 
Grand Master
Keith Wilson Tim Green
 
Premier Life Master
Keith Bennett
 
Life Master
Alan Brown Bruce Franklin Colin Bailey David Messer David Pinder
Jennie Corfield Jill Cook Margaret Bradshaw Nick Browne Tony Cummins
 
Premier National Master
Dorothy Houghton John Fairhurst Mike O'Neill Richard Sheridan Trevor Sweeting
 
National Master
Ian Lewis Jo Brock Julie Kennedy
 
6* + Premier Regional Master
Mike Corfield
 
5* Premier Regional Master
Marie Thomson
 
4* Premier Regional Master
Jane Rutherford
 
Premier Regional Master
Philip Brown
 
6* + Regional Master
David Lofts Joyce Brown
 
5* Regional Master
Barbara Regan John Constable John Warren
 
4* Regional Master
Andrew Fry Diana Matthews
 
2* Regional Master
Barbara Hobson Trevor Hobson
 
1* Regional Master
Rebecca Snelling
 
2* Premier Tournament Master
Valerie Cooper
 
Premier Tournament Master
Hari Patel
 
5* Premier Master
Margaret Blewett Peter Langford
 
3* Premier Master
Andy Lewis Robin Duncan Roger Routledge
 
2* Premier Master
David Stallan
 
1* Premier Master
Keith McAllen
 
Premier Master
William Clennell
 
3* Tournament Master
Bobbi Turnbull Lesley Hearon
 
1* Tournament Master
Norman Bennett
 
Tournament Master
Max Baumann
 
5* Master
Dennis Killey Hugh Thomson Margaret Watson Norma Wilcox Rosemary Gunter
Tony Bevis
 
4* Master
Alan Coales Anne Gooding Derek Gunter Marie Kenyon Tricia Mackintosh
Vicki Hooton
 
3* Master
Freda Morris Mike Griffin
 
2* Master
Connie Lofts Geoff Guy Jill Guy Linsey Joyce Lorraine Shepherd
May Hartop
 
1* Master
Bob Whitmarsh David Gowing Frances Dalton Geoff Williams Harry Witt
Irene Vest Linda Reddy Margaret Wigand Martin Hartop Michael Bader
Peter Scott Rachel Haver Sheila Fewings Val Foster
 
Advanced Master
Alistair Bodin Fraser Glass Gwen Griffin John Barker Penny Moody
Pitti Gent
 
Master
Arun Nagarkatti Graham King Jerrold Lee John Sheridan Linda Holt
Simon Hanna Sylvia Skiba Vivek Radhakrishnan
 
County Master
Arthur Towner Barbara Thomas Brian Pickles Jim Nairn John Kilner
John Lemmey Marilyn Walker Marion Simpson Michael Sprange Moira Nairn
Neil Thomas Nikki Croft Shirley Rose Susan Towlson
 
District Master
Angela Ellis Ann Fitzgerald Anne Clough Bobbi Chilton Christine Newman
Colin Pryer Dave Love Garrett Cooke Jean Ebbon Karen Murphy
Madeleine Chowne Nigel March Pam Kiddell Pat Crampin Penny Thomas
Robert Watkins Ruth March Sandra Byers Tony Fitzgerald Veronica Gibson
Vicki Southern Viv Prewer
 
Area Master
Don Fewings Howard Lowes Peter Hennessey Tim Osborn
 
Club Master
Andy Risius Claire Warren Karen O'Riordan Marianne Murray Maureen Kulik
Ray de Winter Rosalie Borrett Rosemary Hitch Stephanie Wynd
 
Local Master
Carole Blunden-Lee June Gee