BKUH
Release 2.19p
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2023
Domů
Úspěch hradišťského týmu v 1. lize

Našemu prvoligovému týmu FUKO SCHMELG se podařil úžasný úspěch - 3. místo v 1. celostátní lize.

Družstvo hrálo ve složení: F. Králík, J. Králík, K. Kopecká, V. Bušek, L. Barnet, J. Kvoček, M. Vodička, K. Schulzová.

Ještě nikdy v historii našeho klubu se nestalo, že by naše družstvo dosáhlo na takové umístění v nejprestižnější týmové soutěži, jaké se u nás hraje. Všem hráčům patří naše obrovské poděkování. Přejme jim, ať se jim takto daří i nadále.

SLÁVA JIM!

Úspěch hradišťského týmu v 1. lize
Vánoční turnaj
Vánoční turnaj

Mnohokrát děkuji všem, kteří se našeho vánočního turnaje zúčastnili. Doufám, že se to všem líbilo, a věřím, že se v příštím roce budeme u bridžového stolu setkávat ještě častěji a ve větším počtu.

Výsledky naleznete v sekci Výsledky. Po sečtení obou kol jsou vítězi vánočního turnaje Veronika Dolanská a Jan Novotný. Sláva jim.

Pro zobrazení fotek klikněte na odkaz.

Jménem vedení klubu přeji všem jeho členům a příznivcům všechno nejlepší v celém novém roce, pevné zdraví, hodně štěstí (neboť jak známo, člověk može byt hlúpý, ale štěstí mět mosí) a celkové spokojenosti na všech frontách. A ať máte více času na bridž.

Michal

BTPMBOV 2022

Výsledky z Bridžového týdne pro mladé bez omezení věku v Čeložnici nalezneze na těchto stránkách v sekci Výsledky > BTPMBOV2022 a v kalendáři u jednotlivých turnajů.

Dostal jsem zprávu, že někteří z účastníků měli po návratu pozitivní test na covid. Jsou vesměs bez příznaků, ale buďte opatrní.

Michal

Přihlášky do turnajů

Přihlašování do turnajů probíhá přes záložku "Kalendář - přihlašování". Po najetí na akci a kliknutí na "Reservation required" ikonu prosím zadejte své jméno a příjmení bez diakritiky (ve tvaru "Jmeno Prijmeni") a klikněte na "check" (enter nefunguje). Svého partnera poté zapiště ve stejném tvaru a klikněte na "Přihlásit se".

Kalendář
27. březen 2023
Klubovy prebor kolo 09
U nás 18:25
Director: Michal Králík
  (Reservations)
Výsledky
Klubovy prebor kolo 08
Director: Michal Králík
Klubovy prebor kolo 06
Director: Michal Králík
Klubovy prebor kolo 04
Director: Michal Králík