Release 2.19q
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2024
499er Tournament, Sept 21-24, 2023

Winners - Overall and Teams

Overall
Sherry Deal, Susanne Dittmann

Teams:  First in A,B
Ray Ramer, Maribeth Ramer, Teresa Bolen, Zane Bolen

Teams: Second in A, B
Charles Otto, Susanne Dittmann, Sherry Deal, Robert Domsalla

Teams: First in C
Marilyn Knatz, Gail Hoffman, Julia Hill, Snne Miraglia

Winners - Saturday

Morning Session, NS: First in A, B
Traci McCaskill, Gretchen Lindquist
Morning Session, NS: Second in A, B; First in C
Antoun Henri, Edward McKee
 
Morning Session, EW: First in A, B, C
Phyllis Maier, Patricia Holy
Morning Session, EW: Second in A, B
Marilyn Knatz, Joy Pearson
 
Afternoon Session, NS: First in A
Phyllis Maier, Patricia Holy
Afternoon Session, NS: First in B
Charles Otto, Dolly Hamid
Afternoon Session, NS: First in C
David Good, Teresa Becker
Afternoon Session, EW: First in A
Stephanie Slattery, Adrienne Juno
Afternoon Session, EW: First in B
Mark Reynolds, Kim Franklin
 
Afternoon Session, EW: First in C (tie)
Margaret Jackson, Paulette Schiwart
Afternoon Session, EW: First in C (tie)
Peggy Woods, William Petersen

Afternoon Session, EW: First in C (tie)
Robert Domsalla, Jeffry Lehner

Winners - Friday

Morning Session, NS: First in A, B, C
Antoun Henri, Marci Keller
Morning Session, NS: Second in A, B
Kathleen Naylor, Patricia Holy
 
Morning Session, EW: First in A, B, C
Lynn Clark, Linda Hensley
Morning Session, EW: First in B
Susanne Dittmann, Sherry Deal
 
Afternoon Session, NS: First in A
Anthony Knistautas, Teresa Becker
Afternoon Session, NS: First in B
Leon Gertsch, David Rhoads
Afternoon Session, NS: First in C
Margaret Jackson, Paulette Schiwart
Afternoon Session, EW: First in A
Sherry Deal, Susanne Dittmann
Afternoon Session, EW: First in B
Antoun Henri, Marci Keller
Afternoon Session, EW: First in C
Kim Franklin, Patty Romigh

Winners - Thursday

Morning Session, NS: First in A
Joseph McCormack, Joseph Rogers
Morning Session, NS: First in B,C
Antoun Henri, Marci Keller
 
Morning Session, EW: First in A, B
Susanne Dittmann, Sherry Deal
Morning Session, EW: Second in A, B, First in C
Leon Gertsch, David Rhoads
 
Afternoon Session, NS: First in A, B
Susanne Dittmann, Sherry Deal
Afternoon Session, NS: Second in A, B, First in C
Linda Lauga, Kathleen Naylor

 

Afternoon Session, EW: First in A, B, C
Leon Gertsch, David Rhoads
Afternoon Session, EW: Second in B
Maribeth Ramer, Ray Ramer