Spade Yateley & Hawley BC Club
Yateley & Hawley BC
 
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2017
 
Diary
Wed 28th Jun 2017
Main - Accumulator Cup Rnd 02
Fri 30th Jun 2017
Main
Wed 5th Jul 2017
Main - Accumulator Cup Final
Fri 7th Jul 2017
Main
Wed 12th Jul 2017
Multiple Teams League 02
Fri 14th Jul 2017
Main
Results
Fri 23rd Jun 2017
Main
Wed 21st Jun 2017
Main - Accumulator Cup Rnd 01
Wed 21st Jun 2017
Improvers Group
Fri 16th Jun 2017
Main - Beryl Doughty Rnd 03
Wed 14th Jun 2017
Main
Wed 14th Jun 2017
Improvers Group
 
Rankng
 
Premier Life Master
Jane Green Tim Green
 
Life Master
Alan Brown David Pinder Jill Cook Ron Every
 
Premier National Master
Colin Bailey Margaret Bradshaw Nick Browne
 
National Master
Jo Brock
 
5* Premier Regional Master
Viv Morris
 
4* Premier Regional Master
Jane Rutherford
 
3* Premier Regional Master
John Walker
 
2* Premier Regional Master
David Steele
 
1* Premier Regional Master
Ian Lewis Pamela Brown
 
Premier Regional Master
Simon Oldham
 
6* + Regional Master
Joyce Brown
 
5* Regional Master
Barbara Regan
 
2* Regional Master
Derek Payne
 
2* Premier Tournament Master
Val Cooper
 
1* Premier Tournament Master
Peter Peterson
 
Premier Tournament Master
Hari Patel
 
3* Premier Master
Barbara Hobson Martin Osborn Sheila Brent Trevor Hobson
 
1* Premier Master
Keith McAllen Owen Lunt
 
2* Tournament Master
Bobbi Turnbull Lesley Hearon
 
1* Tournament Master
Susan Pierce
 
5* Master
Norma Wilcox
 
4* Master
David Simpson Derek Gunter Gordon Lloyd Rosemary Gunter Tony Bevis
 
3* Master
Alan Coales Andy Lewis Chris Williams Freda Morris
 
2* Master
Gillian Watts Ken Sweeny Nik Halliday
 
1* Master
David Stallan John Gatrell Linda Reddy
 
Advanced Master
Gordon Wrenn Peter Scott Rachel Haver Val Foster
 
Master
Anne Thain Bob Whitmarsh David Gowing Marjie Sushams Patrick Sheahan
Pitti Gent
 
County Master
Arun Nagarkatti Brian Coney David Bradbury David Kirkpatrick David Riley
Irene Vest James Roberts Jo Marchant John Ward Louise Stuart
Martyn Baker Michael Sprange Penny Moody Vivek Radhakrishnan
 
District Master
Angela Ellis Ann Fitzgerald Bobbi Chilton Brenda Harnett Brian Pickles
Chris Harnett Colin Pryer Derek Moreland Graham King Jean Ebbon
Linda McBride Marilyn Walker Nigel March Nigel Tottman Pat Guthrie
Patricia Crampin Pennie Mackenzie Ruth March Susan Wingate Tony Fitzgerald
Trish Marson Vivien Prewer
 
Area Master
Albert Laney Cindy Ferguson Dave Yabsley David Waterfield Garrett Cooke
Jean Waterfield John Kilner Judy Douch Rob Shreeve Sandra Byers
Winnie Knight
 
Club Master
Chris Emmins Dermot Bradley Gina Pellegrini Julia Beaurain Kirsty Horsman
Maj-Britt Mazur Marion Simpson Maureen Kulik Roger Curzon-Tompson Sheila Harrison
Sue Bradley
 
Local Master
Gillian Cotterill Marianne Murray Rosalie Borrett Sally Cornwell