|
Division 1 |
Division 2 |
Division 3 |
Division 4 |
|
|
|
|
|
2022/23 |
Gavin & Manel Tringham,
Brian & Anne Nightingale |
|
|
|
2019/20 |
NOT COMPLETED |
|
|
|
2018/19 |
David Malcomson, Derek Moses,
Tim Wadsworth, Stephen Brown,
John Hellens & Jonathan Price |
|
|
|
2017/18 |
Tony Chapman, Clive Lloyd, Lolly
Turner, Elaine Bell, Dorothy
Robinson & Carol Cooke |
|
|
|
2016/17 |
Tony Chapman, Clive Lloyd, Lolly
Turner, Elaine Bell, Dorothy
Robinson & Carol Cooke |
|
|
|
2015/16 |
Charles & Jacqui Chodkowski,
John Salt & Pat Pearce |
Tony Oliver, Chris Flood,
Phil Harper & Mike Sansom |
|
|
2014/15 |
Petrena & Skene Walley, Mary &
Peter Dutton, Jennifer Grey &
Linda Tidmarsh |
Paul Bryant, Edward Sage,
Barbara Phillips, Sophia &
David Foreman |
|
|
2013/14 |
Brian & Anne Nightingale, Gavin & Manel Tringham |
|
|
|
2012/13 |
Jonathan Morton, Lorna Fellows, Brian Yates, Terry Collins & Judy Morris |
|
|
|
2011/12 |
Rob Blakeway, Judy & Dieter Baer, Linda & Tony Tidmarsh |
|
|
|
2010/11 |
Judy & Dieter Baer, Linda & Tony Tidmarsh |
|
|
|
2009/10 |
Derek Poole, Ken Feerick, Sylvia Briggs & Elspeth Morgan |
Judy & Dieter Baer, Linda & Tony Tidmarsh |
|
|
2008/9 |
Pauline Rogers, Derry Millington, Mo Trow, Becky & Brian McDaid |
John & Marie Eastwood, Anne Preece & Lee Turner |
David Hayes, Jonathon Morton, Paul & Angela Lampit |
|
2007/8 |
Allen Dixon, Marianne Thomas, Chris Enticknap & Barry Sayers |
Derek Poole, Ken Feerick, Celia Goodman, David Evans, Chad Chadwick, Lyndon Willcox |
Hazel Chidley, Marlene Lake, Sylvia Atkinson, May Jinks, Liz Rowley |
|
2006/7 |
Joyce Billingham, Donald Farrar, Glyn & Joy Tomkinson |
Rhona Panton, Dinah Spillane, Will & Sylvia Parsons |
Derek Poole, Ken Feerick, Celia Goodman, Chad Chadwick & Lyndon Wilcox |
|
2005/6 |
Pauline Rogers, Derry Millington, Becky & Brian McDaid |
Marianne Thomas, Allen Dixon, Chris Enticknap & Barry Sayers |
Rhona Panton, Dinah Spillane, Hazel Chidley, Will & Sylvia Parsons |
|
2004/5 |
David Tuohy, John Eastoe, Rosie Cannon, Birna Rayer, Alan & Liz Boyes |
Joyce Billingham, Donald Farrar, Glyn & Joy Tomkinson |
Linda & Tony Gervis, Jane & Dick Rutter |
Rhona Panton, Dinah Spillane, Hazel Chidley, Sylvia Parsons & Marlene Lake |
2003/4 |
David Emery, Brian Stokes, Harry Walker, Dilwyn Bowen, Alan & Margaret Alford |
Alan & Liz Boyes, Peter Gilbrook, David Tuohy, Birna Rayer & Rosie Cannon |
Renate Thorne, Judy Lunt, Angela Adams, Brenda Anderson & Sheila Aitken |
Diane Calloway, Frank Howard, Roy & Netta Neale |
2002/3 |
David Emery, Brian Stokes, Harry Walker, Dilwyn Bowen, Alan & Margaret Alford |
Peter & Mary Dutton, Skene & Petrena Walley & Jennifer Grey |
Veronica Enticknap, Derek Sims, Eric Fantozzi & Ronnie Moore |
Renate Thorne, Judy Lunt, Angela Adams & Brenda Anderson |
2001/2 |
David Emery, Brian Stokes, Harry Walker, Dilwyn Bowen, Alan & Margaret Alford |
Joanne Jackson, Jean Thomson, Avril & Tom Pugh |
John Rosier, Alan Boyes, Jean & Michael Hill, Peter Gilbrook & David Tuohy |
|
2000/1 |
David Emery, Brian Stokes, Harry Walker, Dilwyn Bowen, Alan & Margaret Alford |
Laurence Alexander, Jenny Steel, Helen Farmer, Anna Brown, Jean Cotterill, Thayer, Whitehead |
Ann Vowles, Rosemary Brice, Felicity Allsop, Linda Wright, Lynne Gordon, Lynne Goodenough |
|
1999/00 |
Derrick McClelland, D Merry, R Smith, Kay & Ray Miller |
Josie Bennett Pam Houghton Alan Jenkins Ron Jones Maree Smith Tim Smith |
Joyce Billingham Sheila Bottomore Alan Evans Don Farrar Jack Griffiths David Reed |
|
1998/99 |
Angela Cowdry, Barry Brice, Andrew Long, Steve Cornell, David Horton & Tom Powell |
Chris & Gayle Richards, Joyce & Colin Payne |
Dieter & Judy Baer, Rob & Joy Blakeway, Mary Dutton & Tony Tidmarsh |
|
1997/8 |
John Taylor, Ethna Kelly, Alan Knowles, Niven Mallinson, Susie Preston & Mervyn Thatcher |
Angela Cowdry, Barry Brice, Andrew Long, Steve Cornell, Philip Core & Tom Powell |
Peter & Mary Dutton, Skene & Petrena Walley |
|
1996/7 |
Tim Keates, Nigel Oldnall, Chris Pyne & Bob Whittington |
Kate Thomas, Enid Worrall, Kath Austin, Dot James & Bernard Keep |
Martin Hammon, Dave Edwards, Des Richards, Edith Maybury, Jean Cotterill & Wally Stammers |
|
|
A |
B |
C |
D |
1995/6 |
Glen & Caroline Thorney, Paul & Julie Hooker |
Tim Keates, Nigel Oldnall, Chris Pyne, Bob Whittington, Ken Newton & Frank Lancaster |
Carol Hinett, Martin Verlaine, Peter Dobson & Betty Clarke |
Richard Wright, Tom Powell, Philip Core & Steve Cornell |
The No-Fear League was started in 1995 and that season the four divisions were just called A, B, C & D.
|