July 2020
Arthur Ansell Area Master
May 2020
Arthur Ansell Club Master
April 2020
Arthur Ansell Local Master
March 2020
Peter Meredith District Master
January 2020
Geoff Plowman County Master
December 2019
Heather Peers 3* Premier Master
November 2019
Phil Dickson 2* Premier Tournament Master
David Coles Master
Diana Prisk District Master
October 2019
Ian MacFarlane 6* Premier Regional Master
September 2019
Peter Smith District Master
July 2019
Geoff Plowman District Master
May 2019
Pam Dodge 1* Premier Tournament Master
Margaret Woodward Area Master
April 2019
Betty Hocking Tournament Master
Chris Lampitt District Master
Geoff Plowman Area Master
March 2019
Geoff Plowman Local Master
February 2019
Ann Ampleford Premier Tournament Master
January 2019
Peter Meredith Area Master
December 2018
Michele Waters Area Master
November 2018
Val Clifford 6* Premier Regional Master
Chris Lampitt Area Master
October 2018
Sue John 12* Regional Master
Jennifer Chambers 1* Master
Nick Burt Advanced Master
Pam Wakley County Master
Josephine Lawrey Area Master
August 2018
Carol Trezise 2* Premier Tournament Master
Jim Buckland 1* Master
Graham Kidson District Master
Jane Ritchie District Master
July 2018
Chris Lampitt Club Master
June 2018
David Coles District Master
Peter Meredith Area Master
Christopher Lampitt Local Master
April 2018
Mario Rocius 1* Master
Peter Smith Area Master
March 2018
Heather Peers 2* Premier Master
Robert Smith 1* Premier Master
Val Harrison Area Master
February 2018
Graham Kidson Area Master
December 2017
Sue Zolkiewicz 1* Master
Jane Ritchie Area Master
November 2017
Linda Dickson 2* Premier Tournament Master
Ron Harrison 3* Premier Master
Peter Smith Club Master
October 2017
Maureen Brinton 5* Regional Master
September 2017
Diane Johnstone District Master
Jane Ritchie Club Master
August 2017
Phil Dickson 1* Premier Tournament Master
David Coles Area Master
Jane Ritchie Club Master
Margaret Woodward Club Master
July 2017
Graham Kidson Club Master
Peter Smith Club Master
June 2017
Linda Dickson 1* Premier Tournament Master
May 2017
Owen Prior Life Master
April 2017
Heather Peers 2* Master
February 2017
Sue Zolkiewicz Advanced Master
Michele Waters Club Master
January 2017
Peter Meredith Club Master
December 2016
Sue John 11* Regional Master
Ray Bliss 10* Regional Master
Ron Harrison 3* Master
Cynthia Owen Advanced Master
Mario Rocius Advanced Master
October 2016
Heather Upton National Master
Pam Dodge Premier Tournament Master
Daniel Orchard 1* Master
Marita Moore Advanced Master
Pam Wakley District Master
July 2016
Ruchard Draycott Life Master
May 2016
Nina Mayer 4* Premier Master
February 2016
Phil Dickson 1* Tournament Master
Nick Burt Master
January 2016
Jenny Daniel Advanced Master
Daniel Orchard Advanced Master
December 2015
Nigel Jelbart 2* Master
November 2015
Muddy Waters District Master
Michele Waters Local Master
October 2015
Sydney Phillipps 2* Regional Master
Jim Buckland Advanced Master
September 2015
Freda Star Area Master
August 2015
Des Astin Tournament Master
Freda Star Club Master
May 2015
Val Clifford 5* Premier Regional Master
April 2015
Heather Upton 11* Premier Regional Master
December 2014
Patsy Bogdanov Advanced Master
Daniel Orchard Master
November 2014
Muddy Waters Area Master
Margaret Peers Club Master
October 2014
Richard Draycott Premier National Master
May 2014
Sue John 10* Regional Master
Carol Trezise 1* Premier Tournament Master
Linda Dickson 1* Tournament Master
Robert Smith Advanced Master
Mario Rocius Master
April 2014
Jenny Bower Area Master
February 2014
Muddy Waters Club Master
November 2013
Richard Draycott National Master
Ian MacFarlane 5* Premier Regional Master
Pat Jepp Club Master
October 2013
Anne Hindmarch District Master
Pam Wakley Area Master
Peter Foss Club Master
Olive Foss Club Master
July 2013
Nina Mayer 3* Premier Tournament Master
Hazel Brown Club Master
June 2013
Carol Trezise 1* Tournament Master
May 2013
Ann Ampleford 5* Premier Master
Mary Rich Club Master
April 2013
Jenny Vaughan National Master
Pam Dodge Tournament Master
Heather Peers 1* Master
Pater Coad Advanced Master
Anne Hindmarch Area Master
March 2013
Ian MacFarlane 6* Regional Master
Pam Wakely Club Master
February 2013
Jim Buckland Master
January 2013
Sue Zolkiewicz Master
November 2012
Jean Law 7* Premier Regional Master
Richard Draycott 4* Premier Regional Master
Jenny Vaughan 1* Premier Regional Master
Mario Rocius County Master
Jenny Bower Local Master
September 2012
Ann Ampleford 5* Master
Anne Hindmarch Club Master
July/August 2012
David Boxall Life Master
Malcolm Star District Master
June 2012
Malcolm Star Area Master
Anne Hindmarch Local Master
May 2012
Heather Upton 10* Premier Regional Master
Jenny Vaughan Premier Regional Master
Colin King 5* Premier Master
April 2012
Pat Jepp Local Master
March 2012
Josephine Lawrey Club Master
Mary Rich Local Master
Pam Wakely Local Master
February 2012
Mario Rocius District Master
Malcolm Star Club Master
December 2011
Val Clifford 4* Premier Regional Master
Heather Upton 11* Regional Master
Mario Rocius Area Master
Hazel Brown Local Master
Jane Twose Local Master
November 2011
Ian MacFarlane 5* Regional Master
Richard Draycott 4* Regional Master
Greta Stephens Advanced Master
Marijonas Rocius Club Master
Peter Foss Local Master
Olive Foss Local Master
October 2011
Maijonas Rocius Local Master
September 2011
Jennifer Chambers Advanced Master
Heather Peers Advanced Master
August 2011
Ray Bliss 9* Regional Master
Marita Moore Master
July 2011
Malcolm Star Local Master
June 2011
Dommy Boxall Life Master
Richard Draycott 3* Regional Master
Nina Mayer 13* Premier Master
May 2011
Val Clifford 3* Premier Regional Master
Margaret Peers Local Master
March 2011
Jenny Vaughan 1* Regional Master
February 2011
Sue Howley 5* Regional Master
Richard Draycott 7* Premier Master
Michael Hosking District Master
October-December 2010
Wendy Miller Premier National Master
Ray Bliss 8* Regional Master
Richard Draycott 6* Premier Master
Ann Ampleford 4* Master
Michael Hosking Area Master
Josephine Lawrey Club Master
July-Sepember 2010
Joyce Doyle 4* Master
Michael Rowbottom 3* Master
Robert Smith Master
Norman Cohen District Master
Joan McCrory Local Master
Wallace Stevens Local Master
April-June 2010
Heather Upton 10* Regional Master
Sue John 9* Regional Master
Val Clifford 4* Regional Master
Jenny Vaughan Regional Master
Ray Bliss 18* Premier Master
Nina Mayer 12* Premier Master
Richard Draycott 5* Premier Master
Colin King 4* Master
Ros Jackson 3* Master
Steve Stratton 1* Master
Heather Peers Master
Marita Moore County Master
Sue Zolkiewicz County Master
Brian Mitchall District Master
Marion Mitchall District Master
Jack Marshall Club Master
Norman Cohen Local Master
Michael Hosking Local Master
June 2010
Nigel Jelbart 1* Master
Steve Stratton Advanced Master
Cynthia Owen Master
April 2010
David Daniel 7* Regional Master
Richard Draycott 4* Premier Master
Ian Walker 3* Master
Patsy Bogdanov Master
Marita Moore District Master
February 2010
Richard Draycott 3* Premier Master
Heather Peers County Master
December 2009
Richard Draycott 2* Premier Master
Jenny Vaughan 1* Premier Master
October 2009
Ann Ampleford 3* Master
Viviane Waters 2* Master
Jenny Vaughan 1* Master
August 2009
Sue Howley 4* Regional Master
Peter Polden 7* Premier Master
Richard Draycott 2* Master
Sue Zolkiewicz District Master
June 2009
Chris Bickerdike Premier National Master
April 2009
Sue John 17* Premier Master
Nina Mayer 11* Premier Master
Ian MacFarlane 8* Premier Master
Jenny Vaughan Advanced Master
Congratulations to them all!
|