Normal Screen Home Page Calendar Výsledky Scroll Print Page Latest Enhancements Web Administration Help and Guide
Vítejte na stránkách bridžového klubu BK Brno
Závěr sezóny 2018/19

Ve čtvrtek 20.6. jsme poněkud hektickým způsobem zakončili školní sezónu 2018/19. Důvodem byla havárie na dálnici, která nás s Cassie zdržela o 45minut. Naštěstí jsme i s tímto zdržením zvládli odehrát s pauzou 18 (s jednou výjimkou) rozdání, sníst 20 ze 24 muffinů, a nakonec i vyhlásit hráče s nejlepším dosaženým průměrem za sezónu a tradičně i hráče s nejlepší docházkou. V obou hodnoceních v této sezóně zvítězil Tony Simpson. K dosaženému výsledku gratulujeme a za pravidelnou docházku udělujeme pochvalu.

Příští týden už nás ve škole nechtějí, takže poslední čtvrteční párák sezóny 2018/19 se bude konat ve čtvrtek 27.6. v hotelu Žebětínský dvůr od 17hodin.

Prosím všechny zájemce, aby se přihlásili předem, jelikož musíme přivézt vybavení a přivezeme jen o jeden stůl více, než bude přihlášeno ve čtvrtek ve 12hodin.

Tony Simpson už má partnera, bude hrát s Alešem.

Pokud jde o místo samotné, tak hrát budeme asi v rybářském salonku hotelu Žebětínský dvůr. 

Je to asi 15km od středu Brna, do 21:45  tam jede městská hromadná s přestupem na Mendlově náměstí (18minut), později pak složitější noční spoje (30min) přes Bystrc a Mendlovo náměstí až do rána. Parkování na místě bez problémů.

Přiďte zkusit bridž v jiné než školní formě,třeba se nám to tam zalíbí.

"Úprava cen" stolného od 1. listopadu

Pro tuto sezónu nám vzrostla cena za nájem místnosti ze 300,- na 400,-  Kč a přitom nadále trvá pokles počtu hráčů. Když mi Marek předával kasu, bylo v ní na jeden rok nájmu. Myslím, že by bylo dobré tuto rezervu udržovat a v této situaci bohužel nevidím jiný způsob než zvýšení stolného. Nově počínaje listopadem, budou tedy důchodci a ostatní nevýdělečně činní platit Kč 30,- a plné stolné bude Kč 50,-. Roční poplatky budou relativně zvýhodněny - 600,- Kč slevněný a 1000,- Kč základní. Pro ty, kdo už zaplatili roční poplatek na sezónu 2018/19, se nic nemění. Pokud někdo bude chtít předplatné na běžící sezónu od 1.11.2018 tak ceny budou 480,- resp. 800Kč.

To, že uvádím nejprve ceny pro důchodce a teprve pak základní, je dáno rostoucím podílem důchodců, v posledním roce již došlo k tomu, že máme více důchodců než výdělečně činných.

A na nějaké rapidní zlepšení to nevidím...

 

 

Povinná registrace na skupinovku

Registrace

Chcete-li se zaregistrovat pro přihlašování na turnaje, klikněte v menu na volbu Klub, na další obrazovce klikněte na Set Password a na následující obrazovce zvolte Register.Pak zadejte emailovou adresu, jméno a příjmení bez háčků a čárek a Club Registration Code, který vám byl sdělen v klubu. Zvolte a zapamatujte si hleslo, které budete nadále používat, Club Registration Code už nebudete potřebovat.

Pokud máte problém s registrací, přihlašujte se smskou na 777625477, pokud chcete ušetřit, použijte formulář pod volbou Kontakty v sekci Informace.