Spade Heart  Diamond Club
Camberley Bridge Club
Ranking
 
Grand Master
Keith Wilson
 
Premier Life Master
Jane Green Tim Green
 
Life Master
Alan Brown Bruce Franklin David Messer David Pinder Jennie Corfield
Jill Cook Ron Every
 
Premier National Master
Colin Bailey Dorothy Houghton Margaret Bradshaw Mike O'Neill Nick Browne
Patricia Pinder Richard Sheridan Trevor Sweeting
 
National Master
Jo Brock John Fairhurst Julie Kennedy
 
6* + Premier Regional Master
Mike Corfield
 
1* Premier Regional Master
Andy Margetts Ian Lewis Michelle Margetts
 
6* + Regional Master
David Lofts Frances Trebble Joyce Brown Marie Thomson
 
5* Regional Master
Barbara Regan John Constable John Warren
 
4* Regional Master
Diana Matthews
 
3* Regional Master
Andrew Fry
 
2* Regional Master
Ian Fraser
 
1* Regional Master
Trevor Hobson
 
Regional Master
Philip Brown
 
6* + Premier Tournament Master
Phil Wilson
 
2* Premier Tournament Master
Valerie Cooper
 
1* Premier Tournament Master
Robert Fairhurst
 
Premier Tournament Master
Hari Patel
 
3* Premier Master
Barbara Hobson Robin Duncan
 
1* Premier Master
Keith McAllen Owen Lunt Rebecca Snelling Roger Routledge
 
2* Tournament Master
Bobbi Turnbull Lesley Hearon
 
1* Tournament Master
Norman Bennett
 
Tournament Master
Max Baumann
 
5* Master
Alan Jones Dennis Killey Hugh Thomson Margaret Watson Norma Wilcox
 
4* Master
Alma Mann David Simpson Derek Gunter Gordon Lloyd Margaret Blewett
Marie Kenyon Peter Langford Rosemary Gunter Vicki Hooton
 
3* Master
Alan Coales Andy Lewis Anne Gooding Freda Morris Tricia Mackintosh
 
2* Master
Connie Lofts Lorraine Shepherd May Hartop Mike Griffin Vaughan Bull
 
1* Master
David Stallan Geoff Guy Jill Guy Linda Reddy Linsey Joyce
Margaret Wigand Martin Hartop Stephen Crawford
 
Advanced Master
Gwen Griffin Harry Witt Peter Scott Rachel Haver Sheila Fewings
Val Foster
 
Master
Andree Badelek Andrew Smith David Duff David Gowing Frances Dalton
Fraser Glass Geoff Williams Greta Hobbs Irene Vest Jerrold Lee
Jill Lister John Barker John Sheridan Marjie Sushams Paul Badelek
Pitti Gent Simon Hanna
 
County Master
Arun Nagarkatti Bob Fuller Brian Coney Connie Greenwood George Cassie
Jo Marchant John Moore Linda Holt Mark Diamond Michael Sprange
Nikki Croft Penny Moody Shirley Rose Sylvia Skiba Vivek Radhakrishnan
 
District Master
Alison Waight Angela Ellis Ann Fitzgerald Arthur Towner Bobbi Chilton
Brian Pickles Colin Pryer Dave Love Derek Moreland Graham King
Jean Ebbon Marilyn Walker Nigel March Pam Kiddell Pat Crampin
Ruth March Sue Wingate Susan Towlson Tony Fitzgerald Vicki Southern
Viv Prewer
 
Area Master
Anne Clough Christine Newman Don Fewings Elisabeth Lee Garrett Cooke
Hazel Roberts John Kilner John Lee Sandra Byers Tim Osborn
Veronica Gibson
 
Club Master
Claire Warren Howard Lowes Jim Nairn Joan Wall Madeleine Chowne
Moira Nairn Paul Haffenden Peter Reynolds Rosemary Hitch
 
Local Master
Rodger Hughes